Stavebniny

Kvalitní materiály u nás pořídíte za výhodné ceny.

Co vám můžeme nabídnout?

Snažíme se Vám, našim zákazníkům, maximálně odborně a samozřejmě i ochotně poradit a pomoci při výběru vhodného produktu. Většina eshopů informace o produktech pouze zkopíruje ze stránek výrobce, v horším případě konkurence. Mnohdy jsou tyto materiály v cizím jazyce, strohé, neúplné nebo zcela nedostačující. S tímto přístupem se nespokojujeme. Víme, jak jsou pro Vás, naše zákazníky, informace důležité při nákupu jakéhokoliv zboží, kde výrobky mají svá specifika a odlišnosti. Hledáme proto o produktech veškeré dostupné informace, návody, obrázky, videa. Věříme, že tento přístup přináší přízeň našich zákazníků, které si velmi vážíme.

Zaměřili jsme se na kvalitní materiály určené pro suchý způsob výstavby, které u nás pořídíte za výhodné ceny. Naši zákazníci často ocení pomoc s nákupem na základě poptávky. Ať už jste profesionálové, svépomocní stavebníci nebo kutilové, rádi vám poradíme s výběrem, nebo vám pomůžeme vypočítat spotřebu materiálu.

 

Březen Vám zajistí nejlepší cenu.

Stavíte dům, nebo chystáte rekonstrukci? Nepropásněte nejvýhodnější nabídku na nákup materiálu, kterou jsme na březen připravili.

Objednejte si u nás do konce března stavební materiál a my Vám zajistíme nejlepší cenu.

Zašlete poptávku na e-mail info@sandaasyn.cz a v co nejkratší době zpracujeme nejvýhodnější cenovou nabídku.

Proč vzít materiál přes nás?

  • Zajistíme nejlepší cenu
  • Odborné poradenství
  • Úspora až desetitisíců
  • Kompletní režie
  • V roce 2020 jsme zákazníkům ušetřili přes 470 000 Kč oproti konkurenčním nabídkám ze stavebnin

Zpracování cenových nabídek:

  • Poptávku s výpisem materiálu zpracujeme do druhého dne.
  • Poptávku s projektovou dokumentací bez výpisu materiálu zpracujeme do 3-4 dnů.

 

Využitím březnové nabídky se také vyhnete rapidnímu zdražení ze stran výrobců některých stavebních materiálu, které od 1. 4. 2021 zdraží až o 30%.

Referenční projekty

Zde najdete několik fotek naší odvedené préce, které Vám mohou pomoci při rozhodování výběru firmy právě pro Vaší střechu. 

Připravujeme…

Nezávazná poptávka

3 + 7 =